Aktuálně

Ve dnech 15. - 26. 3. 2019 navštívil SLPT Valašský vojvoda již podruhé americký kontinent. Tentokrát to bylo o 2300 km severně od jihoamerického státu Peru, který jsme navštívili v roce 2017. Pro náš jedenáctidenní výlet jsme si vybrali zemi činných vulkánů, nedotčených deštných pralesů a dvou oceánů, Kostariku.

Neváhejte a přijďte se na nás podívat do Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Koncert k příležitosti oslav 50 let od založení našeho souboru proběhne od 15:00 v amfiteátru dřevěného městečka. Těšíme se na vás!

Letošní duben se měl nést v duchu velkých oslav našeho souboru. Půl století snahy o zachování písní, tanců a zvyků našeho kraje přece za to stojí. Ale bohužel, tak jako spoustu dalších akcí, jsme i my museli posunout termín našeho koncertu. Zveme Vás tedy 24. října na výroční koncert k našim padesátinám a současně v říjnu i na výstavu...

Taky šijeme!

05.04.2020

Naše šikovné holky se také přidaly k republikové výzvě a ušily hromadu roušek pro ty, co je nejvíce potřebují. Roušky, které vyrobily Lenka, Lidka, Verča, sestry Sochovy a Kubalovy jsme předali Charitě Frenštát pod Radhoštěm.

Vzhledem k aktuální situaci jsme nuceni přesunout náš koncert k 50. výročí založení souboru na 24. října 2020. Všechny prodané vstupenky na původní termín (25. dubna) zůstávají platné i pro náhradní říjnový termín. Pokud někomu tento nový termín koncertu nevyhovuje, tak nás, prosím, kontaktujte do konce srpna na e-mailové adrese:...

Letos jsme uspořádali již 43. Valašský bál v Kozlovicích. Vzhledem k tomu, že letos slavíme 50 let od založení našeho souboru, tak jsme na letošním bále trochu rekapitulovali a připomínali si předešlé ročníky této oblíbené akce.