Aktuálně

Vypadá to, že další souborový zájezd budeme mít až za hodně dlouhou dobu, tak si alespoň připomeňme některé z našich zájezdů, na které velice rádi vzpomínáme. Přesouváme se do roku 2012, až k samotného soutoku řek Vltavy a Labe, tedy do Mělníka, kde se konal XIV. ročník folklórního festivalu "Mělnický vrkoč."

Vzhledem k aktuální situaci jsme nuceni přesunout náš koncert k 50. výročí založení souboru na 10. dubna 2021. Všechny prodané vstupenky na původní termíny (25.4.2020 a 24.10.2020) zůstávají platné i pro náhradní dubnový termín v roce 2021. Pokud někomu tento nový termín koncertu nevyhovuje, tak nás, prosím, kontaktujte na e-mailové adrese:...

Letošní letní sezóna byla na vystoupení velice skromná. Kvůli Covidu jsme přišli o deset vystoupení. Některé akce byly zrušeny, jiné byly přesunuty na podzim nebo na příští rok. Po nečekaných prázdninách, které probíhaly od poloviny března do poloviny června, jsme začali pilně nacvičovat alespoň na těch pár vystoupení, které nám zbyly.

Zveme všechny naše příznivce na 3. ročník přehlídky folklórních a uměleckých těles Ondrášova valaška, která se bude konat od 11. do 13. září 2020 ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.

Ve dnech 15. - 26. 3. 2019 navštívil SLPT Valašský vojvoda již podruhé americký kontinent. Tentokrát to bylo o 2300 km severně od jihoamerického státu Peru, který jsme navštívili v roce 2017. Pro náš jedenáctidenní výlet jsme si vybrali zemi činných vulkánů, nedotčených deštných pralesů a dvou oceánů, Kostariku.

Neváhejte a přijďte se na nás podívat do Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Koncert k příležitosti oslav 50 let od založení našeho souboru proběhne od 15:00 v amfiteátru dřevěného městečka. Těšíme se na vás!