Aktuálně

V neděli 1. května nás čeká vystoupení ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Neváhejte a příjďte nám držet palce, neboť zde během našeho vystoupení na paloučku v dřevěném městečku budeme stavět májku. Každá ruka navíc bude dobrá :-). Začínáme ve 14 hodin.

Nový rok jsme bohužel ani letos nemohli zahájit tradičním Valašským bálem. Doufejme, že se za rok již vše vrátí do starých kolejí a my budeme v Kozlovicích zase moci pořádně "zaplesat." Snad to ještě budeme umět.

Už podruhé za sebou nezahájíme sezónu Valašským bálem, jak tomu u nás bývalo vždy zvykem. Bohužel, ani letos nám corovinová situace nepřeje, a tak 44. Valašský bál odsouváme až na rok 2023. Nezbývá nám než čekat a doufat, že se situace jednou uklidní a my zas budeme moci v Kozlovicích pořádně "zaplesat".

V rámci festivalu Souznění nás můžete vidět v neděli 12.12.2021 v sálu ZŠ Leoše Janáčka na Hukvaldech. Vystoupíme zde od 15 hodin s vánočním programem. Spolu s námi se zde přestaví také DFS Valášek z Kozlovic a Národopisný soubor Formani ze Slatiňan.

Letní sezónu jsme zahájili netradičně na Dnech lidí dobré vůle na Velehradě, které se každoročně konají při příležitosti svátku sv. Cyrila a Metoděje. Naše cimbálová muzika zde spolu se zpěváky vystoupila v pořadu "Písničky pro tatíčka Stojana", který vznikl k příležitosti 100. výročí jmenování dr. Antonína Cyrila Stojana olomouckým arcibiskupem....

Letní sezónu zakončíme na domácí půdě. V sobotu 11.9. vystoupíme v areálu u hasičárny v rámci Dne obce Kozlovice. Můžete se těšit na půlhodinový program sestavený z tanečních, hudebních a pěveckých čísel z lašsko-valašského pomezí. Začínáme v 15:30

Jak se kdysi hrávalo, zpívalo a tančilo v hospodě "U Harabiša" v Kozlovicích vám prozradíme už tuto sobotu na Soláni. Vystoupíme zde v rámci 13. Mezinárodního folklorního festivalu Léto na Soláni. Náš pořad začíná v 11:30 na hlavní scéně. Mimo nás se můžete těšit také na BROLN, rožnovské soubory Radhošť a Soláň a mnoho dalších.

V neděli 25. července se koná ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm oslava svátku oblíbené valašské patronky svaté Anny, v rámci které proběhne také vystoupení našeho souboru. Neváhejte a přijďte nás podpořit od 15 hodin do komorního amfiteátru dřevěného městečka. Můžete se těšit na hodinový pořad sestavený z tanečních, hudebních a...