Nový termín výročního koncertu

02.04.2020

Vzhledem k aktuální situaci jsme nuceni přesunout náš koncert k 50. výročí založení souboru na 24. října 2020. Všechny prodané vstupenky na původní termín (25. dubna) zůstávají platné i pro náhradní říjnový termín. Pokud někomu tento nový termín koncertu nevyhovuje, tak nás, prosím, kontaktujte do konce srpna na e-mailové adrese: valassky.vojvoda@seznam.cz, kde se domluvíme na systému vrácení vstupenek.

SLPT Valašský vojvoda vás srdečně zve na koncert pořádaný k 50. výročí založení souboru. Koncert proběhne v sobotu 24. října 2020 v 18:00 hodin v sále Obecního úřadu v Kozlovicích. Cena vstupného je 150 Kč (děti do 15 let 100 Kč). Po koncertě bude následovat posezení u cimbálu. 

Vstupenky lze rezervovat na této e-mailové adrese: valassky.vojvoda@seznam.cz . Rezervaci je nutné do 3 dnů uhradit bankovním převodem na číslo účtu, které Vám bude obratem zasláno. Po obdržení platby Vám budou zaslány vstupenky na e-mail.

Při vstupu na koncert budete vyzváni, abyste předložili své vstupenky v tištěné verzi nebo odeslané na Váš mobilní telefon.

Důležitá upozornění:

  • Zakoupené vstupenky není možné vrátit.
  • V sále nejsou číslovaná sedadla. Zakoupíte si pouze vybraný počet vstupenek a konkrétní místo si vyberete až v sále. Doporučujeme přijít na koncert včas.

Těšíme se na Vás!