Nepůst - 5. etapa

22.03.2021

Je za námi 5. etapa souborové kondiční výzvy NEpůst. Stále jsme to nevzdali, makáme, bojujeme, sportujeme. Možná to bude chtít na letní sezónu našít širší kopyca na ta vysportovaná lýtka. V této etapě jsme absolvovali za soubor 677 km, čímž jsme si v celkovém hodnocení pojistili naše krásné a pohodlné 24. místo. Nejvíce bodů pro nás opět vybojovala Petra Klementová (již počtvrté první), která pěšky zdolala 78 km. Na druhém místě se umístila Nicole Klegová s 56 km pěšky (již potřetí na bedně) a na třetím místě se umístil Tomáš Kalus, který zdolal 40 km pěšky a 30 km na kole.

Za 35 dní zdolalo dohromady našich 18 borců 3311 km, což je asi tak daleko, jako z Kozlovic do Moskvy a zpátky (nevím, proč jsme tam před 10 lety letěli letadlem). Dohromady se všemi soubory to je už 133 630 km, tedy vzdálenost 3x kolem rovníku a ještě kousek.

Když už byla řeč o Moskvě, tak mrkněte na krátký snímek od Vallachian Production Present o našem putování po zemi neomezených možností, krásného folkloru a Sputnika.